PulseChain (PLS) w kantorach Kanga!

Strona główna » PulseChain (PLS) w kantorach Kanga!

Od swoich pierwszych zapowiedzi PulseChain (PLS) wzbudzał duże emocje. Mowa tu w końcu o tokenie, który może odegrać elementarną rolę we wspieraniu interoperacyjności między poszczególnymi sieciami blockchain przy jednoczesnym weryfikowaniu poprawności transakcji. Z tym większą przyjemnością ogłaszamy, że PLS dostępne jest w punktach sieci Kanga Kantor!

Czym jest PulseChain (PLS)?

PulseChain jest blockchainem typu open source i pierwszym hard forkiem zawierającym kompletny stan łańcucha bloków Ethereum. Dzięki tej właściwości może zapisywać dane każdej transakcji, użytkownika i interakcji smart kontraktów odbywających się w jego obrębie.

Nie od dziś wiadomo, że opłaty za gaz w przypadku Ethereum mogą drastycznie wzrosnąć z powodu obciążenia sieci. Co gorsza, w takich sytuacjach ukończenie transakcji mocno się opóźnia. Głównym celem wdrożenia PulseChaina było wyeliminowanie problemu przepustowości blokchaina, m.in za sprawą wprowadzenia czasu blokady wynoszącego 10 sekundy (w przeciwieństwie do 12 sekund oferowanych przez Ethereum).

PulseChain korzysta jednocześnie z mechanizmu rotacji walidatorów w celu zapewnienia sprawiedliwego rozkładu aktywności między poszczególnymi węzłami. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość zmiany walidatora co 24 godziny, zachęcając tym samym pozostałych do stakingu.

Z kolei PLS jest natywnym tokenem sieci PulseChain, wykorzystującym standard PRC-20 (będący odmianą ERC-20 dla Ethereum). Dla posiadaczy PLS udostępniono funkcję delegowania swoich tokenów do walidatorów, przyczyniając się do zabezpieczania całego łańcucha bloków. W nagrodę otrzymują oni część opłat transakcyjnych.

PulseChain dostępny w kantorach!

Projekt z takim potencjałem nie mógł ujść naszej uwadze. Dlatego z miłą chęcią informujemy, że token PLS dostępny jest w kantorach i wśród Localsów! Punkty wymiany jak zawsze znajdziecie na https://kangakantor.pl/.

Dziękujemy za zapoznanie się z artykułem! Dla osób, które tu dotarły przygotowaliśmy kod „PLS” obniżający transakcję w kantorze o 0,25% (ważny przez tydzień, do 7 czerwca)!

Najnowsze wpisy
Najnowsze wpisy
kanga-blog-post-img-Czy da się prać pieniądze w kantorach kryptowalutowych?
kanga-blog-post-img-Najpopularniejsze kryptowaluty do Wymiany w kantorach?
kanga-blog-post-img-Odkryj świat Kanga VIP – bezpieczne transakcje kryptowalutowe