Strona główna » Nowa usługa Kanga Exchange – kup i sprzedaj kryptowaluty za gotówkę bez limitów!

Kupno i sprzedaż kryptowalut za gotówkę w kantorach Kanga 

Możliwość sprzedaży i kupna kryptowalut za gotówkę w stacjonarnych punktach Kanga Exchage to usługa, która cieszy się niezwykłym powodzeniem. Warto przy tym zauważyć, że usługa zyskała uznanie po obu stronach – zarówno ze strony zadowolonych z szerokiego wachlarza możliwości klientów jak i samych kantorów, których liczba sukcesywnie rośnie. Co kryje się za popularnością usługi? Czynników, które za tym stoją, jest co najmniej kilka.

Innowacyjność – usługa kupna i sprzedaży za gotówkę zaprojektowana jest w taki sposób, żeby proces był zrozumiały, intuicyjny i prosty w obsłudze, a także łatwy w implementacji dla kolejnych partnerów,którzy przystępują do współpracy z Kangą. 

Przejrzystość – klient ma możliwość uzyskania pełnej wiedzy o prowizji, co więcej może tę prowizję negocjować. 

Czas realizacji transakcji – i tutaj mamy aż dwa plusy. Transakcja z kantorze realizowana jest w czasie rzeczywistym, a sam czas jej przeprowadzenia to zaledwie parę minut. 

Ustawa AML i limity transakcyjne

Dotychczasowe, zgodne z Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, limity w kantorach stacjonarnych dla transakcji okazjonalnej wynosiły równowartość 15 tysięcy euro. Zmiany w ustawie, które weszły w życie z dniem 31.10.2021, wniosły istotną aktualizację, zgodnie z którą bieżący limit transakcji okazjonalnej to równowartość 1 tysiąca euro. 

Warto jednak wskazać, że przedmiotowy limit nie oznacza, że każda transakcja będzie odrzucana. Przy transakcjach powyżej 1000 euro kantor ma prawo domagać się od klienta m.in. okazania dowodu osobistego.

Sporą ulgą będzie zatem informacja, że dla klientów chcących kupować i sprzedawać kryptowaluty za gotówkę Kanga Exchange uruchomiła nową usługę, zgodnie z którą ograniczenia w wysokości 1 tysiąca euro nie będą miały zastosowania. 

Nowa usługa Kanga – brak limitów transakcji

Nowy model współpracy, który dostawca usługi, Kanga Exchange, zaproponował wszystkim pragnącym kupować i sprzedawać kryptowaluty za gotówkę, pozwala na dwojakie podejście do tematu. I tak, osoby fizyczne będą mogły skorzystać z możliwości przeprowadzania transakcji kupna/sprzedaży kryptowalut bez limitu 1000 euro i co równie istotne, bez konieczności weryfikowania drugiej strony transakcji. Co więcej, w tym modelu zastosowania nie ma także limit poprzednich 15 tysięcy euro per okazjonalna transakcja, przyjmuje się zatem, że transakcje takie mogą być w istocie nielimitowane. Usługa polega bowiem na korzystaniu z platformy, z której mogą korzystać osoby fizyczne, które nie przeprowadzają transakcji w ramach działalności gospodarczej. Wobec osób, które przeprowadzają transakcje za pomocą tej platformy nie są stosowane limity AML.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że w dalszym ciągu będą funkcjonowały kantory, które będą dokonywać transakcji na dotychczasowych zasadach, z nowo obowiązującymi zasadami (identyfikacja i weryfikacja tożsamości dla kwoty powyżej 1000 euro dla transakcji okazjonalnej). Dla ułatwienia punkty będą odpowiednio oznaczone na stronie kangakantor.pl


Najnowsze wpisyNajnowsze wpisy