Ruda Śląska

Oznaczenie punktu Kanga KantorOznaczenie punktu Kanga Local

Opis

AS Pracownia Adam Sekuła

kantor

Maliszewskiego 8

41-710 Ruda Śląska

Godziny otwarcia
Pon.-Pt. 9:00 - 17:00
Obsługiwane waluty: PLN

Ruda Śląska


Opis

Kantor kryptowalut w Rudzie Śląskiej

Chciałbyś kupić lub sprzedać kryptowaluty w Rudzie Śląskiej i zastanawiasz się, czy możesz to zrobić osobiście a nie tylko online? Nie musisz dokonywać transakcji w Internecie. Możesz przyjść do jednego z naszych punktów i wymienić walutę cyfrową na gotówkę lub gotówkę na walutę – szybko i bez zbędnych formalności. Stacjonarne kantory kryptowalut cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to między innymi z możliwości zapewnienia klientom znacznie większej anonimowości, niż ma to miejsce w sieci.

Kantory kryptowalut w Rudzie Śląskiej – dlaczego warto?

Kantory kryptowalut w Rudzie Śląskiej działające pod marką Kanga to największa na świecie sieć stacjonarnych punktów wymiany kryptowalut. Prowadzimy ponad 350 punktów w 11 krajach.

Dlaczego warto z nami współpracować? Kantory kryptowalut w Rudzie Śląskiej i wielu innych miastach zapewniają:

 – wymianę BTC, ETH, USDT/USDC i wiele innych,

 – transakcję za pomocą bonów, bez rejestracji konta,

 – możliwość skorzystania z usług w ponad 350 kantorach stacjonarnych,

 – opcję wypłaty w bankomatach, do 4 000 zł, ze stałą prowizją 3%, przy użyciu BLIK.

Jak działa kantor bitcoin w Rudzie Śląskiej?

Kryptowaluty to waluty w postaci wirtualnej. Nie mają fizycznej formy, więc nie można ich kupić ani sprzedać w postaci banknotów czy sztabek kruszcu. Mimo to mają określoną wartość nominalną. W niektórych przypadkach mogą one także stanowić środek płatniczy. Coraz częściej można nimi zapłacić za towary lub usługi. Choć z pewnością nie zastąpią one prawdziwego pieniądza, to inwestowanie na giełdzie krypto jest dla niektórych osób sposobem na pomnażanie majątku. Bitcoin i inne waluty można wymieniać na gotówkę, a jednym ze sposobów jest właśnie skorzystanie ze stacjonarnych kantorów BTC w Rudzie Śląskiej i wielu innych miastach na całym świecie. 

Gdzie kupić kryptowaluty w Rudzie Śląskiej?

Nasz kantor kryptowalut w Rudzie Śląskiej działa bardzo podobnie do zwykłego kantoru, w którym możesz wymienić na przykład dolary na złotówki. Umożliwiamy szybką i bezpieczną wymianę kryptowalutów, takich jak bitcoin, ethereum, litecoin oraz wielu innych. Kantory BTC w Rudzie Śląskiej prowadzą swoją działalność stacjonarnie, co oznacza, że całą transakcję możesz przeprowadzić w jednym z punktów. Wystarczy, że masz portfel kryptowalutowy oraz zainstalujesz naszą aplikację – Kanga Walllet. 

Korzystanie z kantorów stacjonarnych jest bardzo łatwe i intuicyjne. W razie wątpliwości możesz skorzystać ze wsparcia naszych pracowników. To doświadczone i przeszkolone osób, które udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji.