Łódź

Opis

Łódź

Szukasz kantoru kryptowalut w Łodzi? Odwiedź jeden z naszych punktów i wymieniaj bitcoin i inne waluty po dobrych kursach. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim dlatego, że masz gwarancję bezpieczeństwa, formalności ograniczonych do minimum i szanowania Twojej prywatności. Transakcje na kryptowalutach dokonywane stacjonarnie cieszą się coraz większą popularnością, właśnie dlatego, że pozwalają na zachowanie maksimum anonimowości. 

Wiemy, że dla wielu naszych klientów jest to bardzo ważne, dlatego zawsze postępujemy zgodnie z zasadami RODO – Twoje dane osobowe są zatem doskonale chronione. Nie musisz ponadto podawać nam dużej ilości informacji, w przeciwieństwie do kantorów działających online. Wystarczy nam adres Twojego portfela kryptowalutowego, by szybko i wygodnie wypłacić Ci gotówkę. 

Kantory kryptowalut w Łodzi działające pod marką Kanga to gwarancja udanego obrotu kryptowalutami – bez zbędnych formalności, na jasnych warunkach. Nasi klienci mogą liczyć na:

– zakup i sprzedaż wielu kryptowalut, w tym BTC, ETH, USDT/USDC,

– skorzystanie z naszych kantorów w ponad 250 punktów, w 11 krajach, 

– wypłatę gotówki w bankomatach do 4000 zł, ze stałą prowizją, 

– dokonywanie transakcji za pomocą bonów, bez rejestracji konta.

Wciąż zastanawiasz się, czy warto? Kantory BTC w Łodzi, które prowadzimy od dłuższego czasu, to jedna z najwygodniejszych form zakupu i sprzedaży kryptowalut. Sprawdź i przekonaj się sam. 

Bitcoin w Łodzi – kupuj i sprzedawaj wygodnie

Zakup i sprzedaż bitcoinów i innych kryptowalut wcale nie musi odbywać się wyłącznie w sieci. Coraz więcej osób woli robić to stacjonarnie – z wielu powodów. Przede wszystkim podczas odwiedzenia jednego z naszych bitcoin kantorów w Łodzi, nie musisz rejestrować konta, podawać nam szczegółowych danych ani logować się do systemu. Transakcja odbywa się podobnie do tej, której można dokonać w standardowych kantorze wymiany walut. Wystarczy, że dysponujesz adresem portfela kryptowalutowego, który jest niezbędny do zakupu lub sprzedaży waluty cyfrowej. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut. 

Być może zastanawiasz się, na jakiej zasadzie działają stacjonarne kantory kryptowalut w Łodzi. Chętnie wyjaśnimy. 

Wymiana w kantorach stacjonarnych odbywa się na prostych zasadach. Do zakupu kryptowalut potrzebny jest jedynie adres portfela oraz kwota, za jaką chcesz dokonać wymiany. Po ustaleniu kursu i zapłacie kantor otrzymuje kryptowaluty do swojego portfela w ciągu kilku minut. Podobnie wygląda to w przypadku sprzedaży. Przelewasz kryptowaluty na wskazany adres i po potwierdzeniu transakcji otrzymujesz gotówkę. Działa to niemal tak samo jak w przypadku standardowych kantorów, z tym że w tym przypadku mowa o walutach cyfrowych, a nie fiducjarnych, czyli w postaci banknotów i monet. 

Kantor bitcoin w Łodzi – bezpieczne transakcje

Być może zastanawiasz się, czy korzystanie z kantorów BTC w Łodzi jest w pełni bezpieczne. Uspokajamy – jak najbardziej. Przede wszystkim współpracując z nami, wybierasz firmę, która działa legalnie, ma wszystkie wymagane uprawnienia i funkcjonuje w ramach przepisów prawa. Unikasz więc ryzyka, jakie wiąże się ze sprzedażą kryptowalut w szarej strefie. Ponadto zawsze respektujemy wszelkie zasady RODO. Twoje dane są doskonale chronione i nikt nieupoważniony nie ma do nich dostępu. Kolejną zaletą jest to, że usługi stacjonarnych kantorów kryptowalut w Łodzi pozwalają na znacznie większą anonimowość niż transakcje online. Do określonej kwoty są one także nierejestrowane, jeśli więc zależy Ci szczególnie na tym aspekcie, warto wybrać właśnie taką formą kupna i sprzedaży w Łodzi bitcoinów (lub wielu innych walut cyfrowych). 

Bezpieczeństwo przejawia się także w tym, że nie musisz być wytrawnym, doświadczonym inwestorem, by korzystać z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że rynek kryptowalut działa stosunkowo niedługi czas, dlatego wiele osób dopiero stawia pierwsze kroki w tej dziedzinie. W kantorach BTC w Łodzi spotkasz wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą Ci w razie wątpliwości. Dlatego nawet jeśli chcesz dokonać pierwszej transakcji w swoim życiu, nie musisz obawiać się, że coś pójdzie nie tak. Sprzedawca przeprowadzi Cię przez cały proces – szybko i wygodnie. 

Aplikacja Kanga Wallet – dla Twojej wygody

Aby ułatwić klientom korzystanie z usług naszych kantorów kryptowalut w Łodzi i wielu innych lokalizacjach, stworzyliśmy aplikację mobilną, która pozwoli na bardziej efektywne poruszanie się po rynku walutowym.

Dzięki niej możesz zyskać:

– możliwość wykonywania przelewów wewnętrznych po adresie e-mail;

– dostęp do aktualnych kursów walut;

– udział w dystrybucji nagrody PoS;

– zlecenia kupna i sprzedaży na giełdzie;

– szybki dostęp do salda środków;

– możliwość wygodniejszego kupna i sprzedaży kryptowalut w kantorach stacjonarnych.

Zdecydowanie warto z niej skorzystać – to jeszcze większe ułatwienie i szybkość dokonywania transakcji. Ważną funkcjonalnością jest także dostęp do aktualnych kursów walut, dzięki czemu wiesz, że nic istotnego Cię nie ominie.

Tańsza wymiana kryptowalut?
To możliwe!

Mamy dla Ciebie niespodziankę – kupon rabatowy!

Regularnie korzystasz z kantorów kryptowalutowych i pomocy Localsów? Szukasz sposobów na obniżenie opłat za wykonanie transakcji? 

Jeśli tak, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kupon rabatowy do wykorzystania zarówno w punktach Kanga Kantor, jak i członków społeczności Kanga Local.

Ten obniża wysokość transakcji o 0,5%.
Miłego korzystania!