Gdańsk

Opis

Gdańsk

Chcesz rozpocząć inwestowanie w kryptowaluty w Gdańsku i szukasz miejsca, w którym możesz sprzedawać i kupować je bezpiecznie i bez zbędnych formalności? Przyjdź do punktu stacjonarnego Kanga. 

To największa na świecie sieć stacjonarnych kantorów kryptowalutowych. Prowadzimy ponad 350 punktów w aż 11 krajach. Transakcje realizowane są w czasie rzeczywistym, a średni czas wymiany to zaledwie 45 sekund. To wygoda, bezpieczeństwo i pewność zachowania anonimowości na maksymalnym poziomie. Zatrudniamy wyłącznie przeszkolonych, kompetentnych pracowników, którzy odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania i pomogą Ci, jeśli będzie taka potrzeba. 

Dlaczego warto wybrać nasze kantory bitcoin w Gdańsku?

– Ponieważ możesz w nich wymieniać BTC, ETH, USDT/USDC i wiele innych kryptowalut.

– Ponieważ możesz wypłacać gotówkę również w bankomatach, do 4 000 zł, ze stałą prowizją 3%.

– Ponieważ możesz to zrobić również za pomocą bonów, bez rejestracji konta.

Poznaj nasze usługi i wymieniaj kryptowaluty w Gdańsku szybko i wygodnie. Możesz również założyć aplikację Kanga Wallet, aby transakcje były jeszcze łatwiejsze. 

Aplikacja Kanga Wallet – dlaczego warto?

Jeśli chcesz wymieniać w Gdańsku bitcoin lub inne kryptowaluty, załóż naszą aplikację i korzystaj z wielu przydatnych funkcjonalności. To narzędzie pozwoli Ci na

– kupno i sprzedaż kryptowalut w kantorach stacjonarnych;

– sprawdzanie aktualnych kursów walut;

– zlecenie kupna i sprzedaży na giełdzie;

– szybki dostęp do salda środków;

– udział w dystrybucji nagrody PoS;

– wykonywanie przelewów wewnętrzne po adresie e-mail.

Dzięki temu wszystkie transakcje staną się jeszcze szybsze i wygodniejsze. Dostęp do aktualnych kursów to natomiast niezbędna funkcjonalność dla każdego inwestora na giełdzie krypto. Nie pozwól, aby coś Cię ominęło!

Kryptowaluty w Gdańsku – krok po kroku

Planujesz rozpocząć inwestowanie w kryptowaluty, ale nie masz pewności, jak się do tego zabrać? Chętnie pomożemy. Niezbędne wsparcie uzyskasz także w każdym z naszych stacjonarnych punktów wymiany bitcoin w Gdańsku. Zawsze możesz zadać pytanie naszym pracownikom. To wykwalifikowane osoby, które wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwe kwestie i przeprowadzą krok po kroku przez transakcję w trybie stacjonarnym.

Czym są kryptowaluty? To cyfrowe pieniądze. Opierają się na technice szyfrowania danych (kryptografii), która służy do weryfikacji transakcji oraz tworzenia nowych jednostek, zwanych monetami. Nie mają formy fizycznej, czyli nie występują w postaci monet ani banknotów, jednak zawsze mają określoną wartość, podobnie jak zwykłe pieniądze. 

Są one zdecentralizowane, co oznacza, że nie podlegają kontroli państwowych instytucji finansowych. Bitcoin, czyli pierwsza i najbardziej znana kryptowaluta, powstała w 2009 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów. Kryptowalutami obraca się na zdecentralizowanych giełdach, ale mogą być one również wykorzystywane do zakupu towarów i usług. Nie jest to jeszcze zbyt popularne, jednak taka możliwość istnieje i być może w przyszłości zyska znacznie większą powszechność. 

Kryptowaluty są oparte na technologii blockchain, dzięki której można rejestrować wszystkie transakcje dokonywane przy ich użyciu. Każdy blok w łańcuchu jest powiązany z poprzednimi blokami, tworząc zapis wszystkich transakcji, który nie poddaje się manipulacjom. Zapewnia to bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa i gwarantuje legalność wszystkich transakcji kryptowalutowych.

Inwestowanie w kryptowaluty w Gdańsku – dlaczego warto?

Zysk, jaki możesz osiągnąć, obracając kryptowalutami w Gdańsku z pomocą naszych kantorów, wynika z tego, że ich kursy podlegają wahaniom. Jeśli będziesz na bieżąco je śledził i umiejętnie podejmiesz decyzję inwestycyjną, możesz sporo zyskać. Takie działania wykonuje się na giełdach kryptowalutowych, natomiast zarobioną walutę można wymienić na gotówkę i wypłacić – możesz to zrobić w jednym z naszych punktów. 

Kryptowaluty przyciągają inwestorów ogromnymi wzrostami cen, ale również ich potężnymi wahaniami, z których chętnie korzystają traderzy, zwłaszcza ci grający na kontraktach terminowych. Wartość wielu cyfrowych aktywów wzrasta co najmniej kilkunastokrotnie, nawet w ciągu kilku miesięcy. Bywają wówczas dni, w których ceny niektórych kryptowalut rosną o kilkaset, a czasami kilka tysięcy procent. Takiego potencjału zysku nie oferuje żaden inny rynek, dlatego zainteresowanie krypto jest tak duże. Należy jednak pamiętać, że obracaniu walutami w formie cyfrowej towarzyszy spore ryzyko, należy więc dobrze przemyśleć każdą swoją decyzję. 

Szukasz godnego zaufania kantoru bitcoin w Gdańsku? Odwiedź jeden z naszych punktów i wymieniaj walutę szybko, wygodnie, bezpiecznie i przy maksymalnie ograniczonych formalnościach. Możesz liczyć na doskonałą obsługę klienta, która udzieli Ci potrzebnego wsparcia, a także na liczne udogodnienia, takie jak możliwość wypłaty gotówki w bankomatach za pomocą kodu BLIK. Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji – skontaktuj się z nami. 

Tańsza wymiana kryptowalut?
To możliwe!

Mamy dla Ciebie niespodziankę – kupon rabatowy!

Regularnie korzystasz z kantorów kryptowalutowych i pomocy Localsów? Szukasz sposobów na obniżenie opłat za wykonanie transakcji? 

Jeśli tak, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dedykowany kupon rabatowy do wykorzystania zarówno w punktach Kanga Kantor, jak i członków społeczności Kanga Local.

Ten obniża wysokość transakcji o 0,5%.
Miłego korzystania!