Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty w kantorach Kanga

Strona główna » Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty w kantorach Kanga

Kto dziś nie słyszał pojęć jak kryptowaluty czy blockchain? Nawet jeśli nie interesuje Cię świat kryptowalut, to jesteśmy niemal przekonani, że coś gdzieś słyszałeś, ponieważ obecnie, nawet największe portale finansowe piszą na ten temat. Natomiast rewolucja kryptowalut nie obejmuje tylko bitcoina i giełdy. Dotyczy ona też wielu powiązanych usług i narzędzi, dzięki którym nie musisz mieć doktoratu w NASA, aby zrozumieć o co w nich chodzi i z nich skorzystać.

Jedną z takich usług są kantory stacjonarne Kanga. Stworzone w taki sposób, aby na każdym etapie dać użytkownikowi poczucie kontroli i bezpieczeństwa. Czy korzystałeś kiedyś z usługi BLIK? Jeśli tak, to masz ułatwione zadanie, ponieważ nasze kantory wykorzystują podobny mechanizm potwierdzania transakcji! A jeśli nie miałeś z tym styczności, to także nic straconego – proces opracowany jest tak, aby jego zrozumienie nie nastręczało żadnych trudności.

O co w tym chodzi i jak skorzystać z kantoru kryptowalutowego?

Załóżmy, że krok pierwszy, czyli założenie konta w Kanga Exchange, masz już za sobą i zainstalowałeś już naszą aplikację Kanga Wallet. Jeśli tak jest, to jedyne, co pozostaje, to udać się do kantoru współpracującego z Kanga Exchange (lista kantorów znajduje się na stronie kangakantor.pl). Tam należy ustalić z operatorem, czy chcesz kupić, czy sprzedać kryptowalutę. Pracownik kantoru przedstawia wówczas informację o kursie i prowizji (zawsze można podjąć próbę jej negocjacji), a potem prosi o podanie kodu, który zainicjuje transakcję. Kod można wygenerować albo z poziomu swojego konta na kanga.exchange w przeglądarce webowej (zakładka Kantory), albo w aplikacji Kanga Wallet.

Po podaniu kodu pracownikowi kantoru system prosi o potwierdzenie warunków transakcji (będą wyświetlone na ekranie) i… transakcja zrealizowana! W przypadku kupna kryptowaluty równowartość przekazanych operatorowi środków trafia na Twój portfel Kanga. Natomiast w przypadku sprzedaży kryptowaluty, wcześniej należy ten portfel zasilić środkami (np. oPLN, BTC, ETH, USDT, LINK). 

Co jeśli nie chcę zakładać konta na Kanga Exchange?

Konto na kanga.exchange zwyczajnie opłaca, ponieważ np. właściciele kont w mogą przesyłać między sobą kryptowaluty podając tylko adres e-mail (a to oznacza zerowe koszty transakcji). Jeżeli jednak nie chcesz zakładać konta, mamy na to rozwiązanie – możesz sprzedać kryptowalutę także bez rejestracji.

Umożliwia to strona bon.kantorkanga.pl, na której można wygenerować i zasilić w środki adres tymczasowego portfela. W trakcie operacji tworzone są unikalne dane – identyfikator bonu i PIN. Należy o nich pamiętać, ponieważ sa to klucze – tylko w oparciu o te dane będzie można wymienić bon na gotówkę. A jak to zrobić? Wystarczy udać się do kantoru Kanga i przekazać identyfikator bonu pracownikowi kantoru. Na jego prośbę należy podać mu także kod PIN, a potem odebrać gotówkę.

Co zrobić w sytuacji, gdy nie ma kantoru Kanga w moim mieście?

Rozwijamy naszą sieć i dążymy do tego, aby by kantor Kanga był w każdym mieście, ale zanim to nastąpi – rozwiązanie jakie oferujemy to zakup i sprzedaż kryptowalut we wpłatomacie lub bankomacie. Jedyne ograniczenia to: kwota (procedury AML umożliwiają nam przyjmować transakcje w wysokości do 4000 zł dla klientów bez konta na Kanga Exchange) i technologia – automat musi obsługiwać BLIK! Proces realizacji transakcji jest bardzo prosty. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 22 26 62 454 lub na Telegramie – użytkownik: @KantorKanga i w trakcie rozmowy nasz operator udzieli dalszych wskazówek. Przekaże on kod i PIN do realizacji transakcji.

Najnowsze wpisy
Najnowsze wpisy
kanga-blog-post-img-Bon Kanga Kantor - nowoczesna metoda sprzedaży kryptowalut
kanga-blog-post-img-Dlaczego nie każda kryptowaluta może zmienić algorytm na Proof-of-Stake?
kanga-blog-post-img-Dlaczego Kanga P2P to idealna alternatywa dla przelewów bankowych?