Twój Kantor

Oznaczenie punktu Kanga Kantor
język-pl
Aleja Niepodległości 6, 65-119 Zielona Góra

Ocena punktu

5

Kontakt

+48 604 189 803

Godziny otwarcia

pon.-sob. 8:30 - 17:00

Informacje o transakcjach

Obowiązują limity związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Szczegóły

Kantor kryptowalutowy Twój Kantor

Twój Kantor jest punktem wymiany walut funkcjonującym od kilkunastu lat na terenie Zielonej Góry przy Alei Niepodległości 6. Przeznaczony jest dla osób zainteresowanych przede wszystkim korzystnym kupnem i sprzedażą zarówno walut obcych, jak i kryptowalut.

Poznaj kantor kryptowalut Twój Kantor

Dużą zaletą kantoru jest lokalizacja, ponieważ Twój Kantor znajduje się nieopodal kultowego, ponad 100-letniego kina “Nysa” w samym centrum Zielonej Góry. Miejsce to jest jednym z najbardziej charakterystycznych na terenie miasta i pełni jednocześnie funkcję drogowskazu dojścia do punktu. 

Zdaniem właścicieli kantory działające wyłącznie online jak najbardziej mają swoje znaczenie na rynku finansowym za sprawą wygody użytkowania. Jak jednak podkreślają, trudno wyobrazić sobie sytuację, w której ludzie przestaną korzystać z usług stacjonarnych punktów tego typu. Dlaczego? Mimo postępującej technologii internetowy automat nigdy nie będzie w stanie zastąpić fizycznej obsługi. Ta w Twoim Kantorze chętnie odpowie na najbardziej nurtujące pytania klientów, pomoże w sprawnym przeprowadzeniu transakcji, czy podyskutuje na temat aktualnej sytuacji branży krypto na świecie!

Kolejną wadą kantorów sieciowych jest częsty wymóg stworzenia dedykowanego konta walutowego. Będzie to wymagać wizyty w banku i uiszczenia dodatkowej opłaty za konto, nie wspominając o prowizjach za wpłacanie i wypłacanie środków. Taki scenariusz nie występuje w przypadku kantoru stacjonarnego.

Te składowe przyczyniły się do zbudowania renomy kantoru i zaufania ze strony usatysfakcjonowanych konsumentów. Warto również zaznaczyć, że jeśli klient będzie miał życzenie ponegocjować finalny kurs wymiany, to jak najbardziej będzie miał taką możliwość. Przy czym w większości przypadków taki przelicznik będzie znacznie korzystniejszy, niż ten oferowany przez kantor online.

Dlatego wszystkie osoby zainteresowane sprawną i korzystną wymianą kryptowalut na terenie Zielonej Góry zapraszamy do skorzystania z kantoru Twój Kantor!

Komentarze

28 grudnia 2023 19:36

Professional service. Thank you.

12 stycznia 2024 12:25

Profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt. Transakcja błyskawiczna, super

20 lutego 2024 16:24

Super. :) Sprawne kupno ETH

23 lutego 2024 13:23

Jak zwykle wymiana ETH bez zastrzeżeń

20 marca 2024 11:12

Jak zwykle super, dobrze, że są takie miejsca jak ten kantor krypto wszystko wytłumaczą pomogą dokonać transakcji. Jestem już stałym klientem.