Neptun Starówka II

Oznaczenie punktu Kanga Kantor
język-pl
Długi Targ 20/21, 80-883 Gdańsk

Kontakt

+48 58 305 68 27

Godziny otwarcia

pon.-sob. 9:00 - 20:00

niedz. 9:00 - 18:00

Informacje o transakcjach

Obowiązują limity związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Szczegóły

Kantor kryptowalutowy Neptun Starówka II

Jednym z najstarszych kantorów w mieście jest kantor kryptowalut Neptun, który znajduje się na ulicy Długi Targ 20/21. Ta sieć kantorów ma ponad 20-letnie doświadczenie; dzięki temu cieszy się solidną opinią i jest lubiana przez konsumentów.

W kantorze można wymienić takie waluty jak USD, EUR, GBP, SEK, NOK, DKK, CAD czy AUD. Kantor wychodzi również naprzeciw potrzebom podróżnych, którzy chcą spędzić wakacje w popularnych polskich ośrodkach turystycznych. Z tego powodu w ofercie kantoru znajdują się również dodatkowe waluty, w tym forint węgierski, korona czeska, kuna chorwacka czy lew bułgarski. Ze względu na dużą popularność kantoru wśród zagranicznych turystów, pracownicy kantoru mogą swobodnie porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Poznaj kantor kryptowalut Neptun Starówka II

Prowadzący punkt kantorowy doskonale zdają sobie sprawę, że nie wszyscy potencjalni klienci mają regularnie do czynienia z kryptowalutami lub specyfiką transakcji finansowych. Z tego powodu wysoko wykwalifikowany personel kantoru wychodzi poza ramy, aby upewnić się, że klient jest płynnie kierowany przez cały proces. Dodatkowo kantor promuje praktykę negocjowania kursów wymiany w poszczególnych przypadkach, niezależnie od tego, czy transakcja jest sprzedażą czy zakupem. Dzięki temu odwiedzający ma gwarancję otrzymania najlepszych warunków.

Klienci kantorów mogą również liczyć na bezpieczeństwo transakcji kupna-sprzedaży dokonywanych w punkcie wymiany, co bezsprzecznie będzie miało kluczowe znaczenie przy operowaniu większymi kwotami.

Dużym atutem jest również położenie kantoru kryptowalutowego Neptun Starówka II. Kantor znajduje się przecież w jednej z najbardziej intrygujących dzielnic Gdańska - Starym Mieście. W pobliżu znajduje się Fontanna Neptuna, a tuż obok - Brama Wyżynna. Można się tam dostać zarówno Szybką Koleją Miejską, jak i tramwajem (najszybciej z przystanku “Brama Wyżynna”).

Warto śledzić stronę kantoru Neptun na Facebooku (https://www.facebook.com/KantorNeptun/), aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami i ciekawostkami ze świata kryptowalut.