Mobilny MRC Nowa Sól

Oznaczenie punktu Kanga Kantor
język-pl
Nowa Sól

Kontakt

+48 883 372 233

Godziny otwarcia

pon.-niedz. 24h

Informacje o transakcjach

Obowiązują limity związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Szczegóły

Kantor kryptowalut Mobilny MRC Nowa Sól

Mobilny MRC Nowa Sól to mobilny kantor kryptowalut w Nowej Soli. Za sprawą wieloletniej znajomości rynku punkt ten funkcjonuje z powodzeniem i stanowi kolejny dowód na stale postępującą adopcję walut cyfrowych w Polsce.

Na miejscu istnieje możliwość kupna i sprzedaży za gotówkę kryptowalut takich jak: bitcoin, ethereum, USDT, czy USDC. Każda pojedyncza transakcja przeprowadzana jest sprawnie oraz z poszanowaniem wszystkich procedur bezpieczeństwa. 

Poznaj kantor kryptowalut Mobilny MRC Nowa Sól

Nie wszystkie osoby, które  zaczynają interesować się kryptoaktywami od razu intuicyjnie podchodzą do tematu wymiany poszczególnych walut. Wiedza z obszaru kryptowalut wciąż jeszcze dla wielu jest wiedzą tajemną, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę osoby starsze lub osoby zwyczajowo określane jako “nietechniczne”. Osoby te z jednej strony są zainteresowane możliwością inwestycji, a z drugiej mogą mieć szczególnie trudności w posługiwaniu się wykorzystywaną przez kryptowaluty technologią. Dlatego właśnie warto zauważyć, że podstawą dobrze przeprowadzonej transakcji jest takie przeprowadzenie użytkownika przez cały proces, aby ten w przyszłości nie sprawiał mu żadnej trudności.

Partnerzy Kanga Exchange, w tym także kantor Mobilny MRC Nowa Sól, doskonale zdają sobie z tego sprawę. Pracownicy kantoru dokładają wszelkich starań, aby wspierać swoich klientów w bezpiecznym i szybkim sfinalizowaniu transakcji.

Wszyscy klienci kantoru Mobilny MRC Nowa Sól z założenia mogą liczyć na korzystne kursy walutowe. Niemniej, właściciele wierzą w politykę negocjacyjną i klient zawsze ma możliwość pertraktowania finalnego przelicznika. Wszystko po to, aby doszło do obopólnej korzyści: uczciwie potraktowany konsument chętniej będzie korzystał z tego konkretnego kantoru, a a ten zapewni wszelkie warunki do tego, aby za każdym razem transakcja w pełni satysfakcjonowała klienta.

Branża kryptowalut nierozerwalnie związana jest z dyskrecją i zapewnieniem uczestnikom transakcji pełnej anonimowości. Dlatego ludzie korzystający z usług kantoru mobilnego może na to liczyć, co powinno przede wszystkim uspokoić osoby dokonujące transakcji na wyższe kwoty pieniężne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z kantorem kryptowalutowym Mobilny MRC Nowa Sól!