Jubiliare

Oznaczenie punktu Kanga Kantor
język-pljęzyk-uk
Piłsudskiego 96, 50-017 Wrocław

Ocena punktu

5

Kontakt

+48 71 343 75 25, +48 603 091 433

Godziny otwarcia

pon.-pt. 10:00 - 17:00

sob. 10:00 - 14:00

Informacje o transakcjach

Obowiązują limity związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Szczegóły

Kantor kryptowalutowy Jubiliare

Kantor działający na terenie Wrocławia przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 96. Prowadzony jest przez rodzinną grupę fachowców, a na rynku funkcjonuje już od 1994 roku. Jubiliare jest określanym przez właścicieli mianem portalu jubilersko-finansowego, w którym prócz wymiany walut można zamówić projekt biżuterii lub samodzielnie zaproponować taki odpowiadający naszym preferencjom. Dodatkowo, w ofercie punktu znajduje się możliwość naprawy złotniczej i spawanie zarówno złota, jak i srebra.

W przypadku gałęzi działalności Jubilaire związanej z handlem kryptowalutami kantor umożliwia kupno i sprzedaż takich walut cyfrowych, jak bitcoin, ethereum, USDT, czy USDC.

Poznaj kantor kryptowalut Jubiliare

Punkt ten zbudował swoją renomę przede wszystkim za sprawą profesjonalnego podejścia do potrzeb poszczególnych grup konsumentów. W końcu ludzie odwiedzają kantor z różnymi intencjami i wymaganiami, a tylko budowanie zaufanej siatki klientów pozwala na sukcesywny rozwój prowadzonego biznesu. Szczególnie że mówimy o branży finansowej, gdzie każde potencjalne potknięcie, czy negatywne odczucie interesanta jest boleśnie odczuwalne dla przedsiębiorcy, a ponowne przekonanie go do odwiedzin — niezwykle trudne, a w wielu przypadkach, niemożliwe.

Właściciele punktu doskonale zdają sobie z tego sprawę. Dlatego w myśl “lepiej zapobiegać niż leczyć” obsługa kantoru, niezależnie od wysokości transakcji dołoży wszelkich starań, aby ta została sprawnie i bezpiecznie zrealizowana. Jest to szczególnie istotne w kontekście osób starszych, ponieważ ci w wielu przypadkach obawiają się ostracyzmu z powodu “ułomności technologicznej”. Bez obaw, adopcja kryptowalut do świata codziennego tyczy się wszystkich!

Ponadto, pomimo oferowania atrakcyjnych względem konkurencji kursów walut, zawsze można spróbować wynegocjować taki, który w pełni nas usatysfakcjonuje.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług kantoru Jubiliare, znajdującego się vis-a-vis Dworca Głównego we Wrocławiu!

Komentarze

4 września 2023 18:58

Jak zawsze świetna obsługa!

23 października 2023 18:11

Ok transakcja krypto

22 grudnia 2023 18:14

Polecam wymianę krypto

11 marca 2024 12:24

Fajny kantor krypto we Wroclawiu :)