Kanga Sellback już dostępna w bankomatach!

Strona główna » Kanga Sellback już dostępna w bankomatach!

Dzięki Sellbackowi możesz sprzedać hodlowaną kryptowalutę (z prawem odkupu) w razie pilnej potrzeby posiadania gotówki. Do niedawna usługa była dostępna wyłącznie w punktach Kanga Kantor i wśród użytkowników Kanga Local, ale w końcu może być realizowana również w bankomatach!

Jak rozpocząć Sellback w bankomacie?

Na początek zlokalizuj bankomat sieci Planet Cash lub ING.

Po udaniu się na miejsce ustal z operatorem warunki Sellbacku-u (wybór kryptowaluty, oczekiwaną zapłatę, zasady odkupu i termin jego realizacji).

W aplikacji Kanga Wallet wchodzisz na zakładkę “Sellback” i generujesz kod klikając w przycisk “Nowy kontrakt”. Następnie podajesz go operatorowi,

Po jego otrzymaniu operator może potwierdzić, że środki zostały zabezpieczone. Tym samym może finalnie przekazać Ci kod BLIK do wypłacenia pieniędzy.

Jak zakończyć Sellback w bankomacie?

Do zakończenia Sellbacku w bankomacie ponownie musisz udać się do bankomatu sieci Planet Cash lub ING i skontaktować z operatorem. Istnieje również możliwość spłaty za pośrednictwem giełdy.

Na miejscu poinformuj operatora o chęci zakończenia kontraktu Sellback. W rewanżu ten przekaże Ci kod BLIK – pozwoli na wpłacenie środków we płatomacie. Po tym operator poinformuje Cię o pomyślnym ich zaksięgowaniu. Teraz czas na podanie mu kodu Sellback, który wygenerujesz w aplikacji Kanga Wallet: wejdź na zakładkę “Sellback”, kliknij “Odkup” i wybierz opcję “Za pomocą gotówki”.Poinformuj operatora o chęci zakończenia kontraktu Sellback.

Voila, kryptowaluta wróciła na Twój portfel!

Najnowsze wpisy
Najnowsze wpisy
kanga-blog-post-img-Czy da się prać pieniądze w kantorach kryptowalutowych?
kanga-blog-post-img-Najpopularniejsze kryptowaluty do Wymiany w kantorach?
kanga-blog-post-img-Odkryj świat Kanga VIP – bezpieczne transakcje kryptowalutowe