Kanga Kantor - Wymiana kryptowalut w kantorze stacjonarnym nigdy nie była tak prosta

Strona główna » Kanga Kantor – Wymiana kryptowalut w kantorze stacjonarnym nigdy nie była tak prosta

Digitalizacja gospodarki, czyli przenoszenie do rzeczywistości cyfrowej procesów zachodzących w realnym świecie obejmuje już praktycznie wszystkie dziedziny życia gospodarczego. Tymczasem są także przykłady odwrotne, chociażby ze świata zaawansowanych rozwiązań cyfrowych, takich jak kryptowaluty. Mamy tam bowiem coraz częściej do czynienia z usługami, które trafiają do gospodarki dóbr i usług fizycznie dostępnych.

Coraz częściej możemy także spotkać fizycznie istniejące kantory kryptowalut, umożliwiające transakcje przy okazji robienia zakupów lub usług w centrum handlowym. Kantory stacjonarne Kanga Exchange działają jako struktura partnerska placówek, które są połączone w jeden system przy pomocy komunikacji internetowej z giełdą Kanga Exchange.

Błyskawiczny rozwój rynku, sukces bitcoina i wielu innych kryptowalut oraz ogromne możliwości, jakie dają innowacyjne technologie związane z tym rynkiem, spowodowało pojawienie się także fizycznych kantorów, przypominających te handlujące pieniądzem fiducjarnym (emitowanym przez banki).

Kanga Exchange umożliwia dostęp do rynku kryptowalutowego inwestorom z większych i mniejszych miejscowości, którzy preferują zakup kryptowaluty w fizycznie dostępnej placówce, aniżeli transakcje internetowe. Sporą zaletą jest możliwość omówienia transakcji z operatorem na miejscu i uzyskanie cennych informacji o kursach i trendach.

Sprzedaż lub zakup bitcoina w kantorze stacjonarnym pozwala na negocjacje i ustalenie indywidualnego kursu wymiany. Transakcje mogą odbywać się za gotówkę bez obowiązku zgłoszenia do GIF do wysokości 15 tys. EUR.

Jak dokonać transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut?

Stacjonarny kantor kryptowalut umożliwia przeprowadzenie transakcji po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Kanga Wallet z AppStore lub Google Play. Kolejnym krokiem jest utworzenie konta Kanga Exchange i już możemy przystępować do wyboru inwestycji i negocjacji kursu.

Transakcję zawiera się bardzo intuicyjnie, podobnie do płatności BLIK. W zakładce „KANTOR”, klikamy przycisk z opisem „GENERUJ KOD” i podajemy go pracownikowi kantoru, następnie zatwierdzamy transakcję na ekranie telefonu. Po chwili w aplikacji pojawia się informacja o zmienionym stanie naszego konta.

Jak otworzyć stacjonarny kantor kryptowalut?

Prowadzisz własny stacjonarny kantor? Chcesz rozszerzyć ofertę o opcję wymiany kryptowalut? Nie ma prostszej drogi – skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces!

Kluczowe kwestie dotyczące wdrożenia działalności to:

  • sprzęt – potrzebujesz tylko urządzenia z dostępem do Internetu; oprogramowanie dostaniesz od nas za darmo,
  • księgowość – wszystkie informacje, których potrzebuje Twój księgowy, znajdziesz w udostępnianym przez nas systemie,
  • wiedza i umiejętności – system wymiany został przez nas opracowany w taki sposób, aby był łatwy i intuicyjny. Oferujemy jednak szkolenia dla Ciebie i Twoich pracowników,
  • pomoc techniczna – odpowiadasz na pytania klientów? Zabezpieczenia transakcji? To wszystko znajdziesz u nas!,
  • ceny – dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze możliwe kursy kryptowalut. Innymi słowy, zależy nam na obopólnej korzyści.

Na czym zarabiasz? Od prowizji od kupna i sprzedaży kryptowalut. Poziomy prowizji zależą od Ciebie i możesz je dowolnie kontrolować. Jak my zarabiamy? Do każdej transakcji dokonanej w Twoim kantorze jest doliczona opłata sieciowa wynosząca 1%. Naszym zaufanym partnerom oferujemy tani kredyt, dzięki któremu nie muszą oni zamrażać żadnych zasobów do obsługi transakcji. Nie masz stacjonarnego kantoru, ale chciałbyś mieć własny kantor kryptowalut? Trafiłeś we właściwe miejsce. Wypełnij formularz, a ktoś z naszego teamu odezwie sie do Ciebie wkrótce.

Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numer +48 58 573 36 33 lub napisz na kantor@kanga.exchange.

Najnowsze wpisy
Najnowsze wpisy
kanga-blog-post-img-Black Friday w Kanga Kantor!
kanga-blog-post-img-Jak technologia blockchain może wpłynąć na branżę HR?
kanga-blog-post-img-Dlaczego kryptowaluty są tak ważne dla Nigerii?