Kanga głównym sponsorem NBX Warsaw Summit 2023!

Strona główna » Kanga głównym sponsorem NBX Warsaw Summit 2023!

I jako taki od paru tygodni niecierpliwie oczekujemy na wyjątkowe wydarzenie, które zbierze polskich liderów, przedsiębiorców i ekspertów z branży technologii Web3 w jednym miejscu! Mowa tu o NBX Warsaw Summit 2023 odbywające się 24-25 maja. Będzie to świetny przyczynek do podjęcia dyskusji na tematy związane z technologią blockchain oraz, oczywiście, samymi kryptowalutami.

Czym jest NBX Warsaw Summit?

NBX Warsaw Summit 2023 to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży technologicznej i biznesowej Web3 w Europie Środkowo-Wschodniej. Szczyt gromadzi liderów, przedsiębiorców, inwestorów, ekspertów i innowatorów, którzy wspólnie eksplorują trendy, innowacje i wyzwania związane z technologią blockchain.

Głównym celem konferencji jest stworzenie platformy do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów biznesowych, inspiracji i współpracy. Organizatorzy dążą do zacieśnienia więzi pomiędzy przedsiębiorcami, start-upami, korporacjami, uczelniami, instytucjami rządowymi i innymi kluczowymi podmiotami działającymi w obrębie świata Web3.

Podczas NBX Warsaw Summit 2023 odbędzie się szereg paneli dyskusyjnych, prezentacji, warsztatów i sesji networkingowych. Przygotujcie się zatem na solidną dawkę wiedzy dotyczącą sztucznej inteligencji, big data, blockchaina, rozwiązań fintech, transformacji cyfrowej, e-commerce i wielu innych.

Co Kanga będzie robić na miejscu?

Oczywiście, nie mogło nas zabraknąć przy okazji takiego wydarzenia – co więcej, jesteśmy jego głównym sponsorem! Spodziewajcie się zatem stoiska dedykowanego Kandze, w tym czołowym usługom i produktom brandu takim jak: Kanga Local, Kanga Pay i Kanga University, a także samej giełdy. Przygotowaliśmy quizy, konkursy, a także gadżety i materiały reklamowe. Chętnie odpowiemy na wszelkie, najbardziej nurtujące pytania związane z naszymi produktami i usługami.

Serdecznie zapraszamy Was do Warszawy 24-25 maja w Multikinie Złote Tarasy!

Najnowsze wpisy
Najnowsze wpisy
kanga-blog-post-img-Czy da się prać pieniądze w kantorach kryptowalutowych?
kanga-blog-post-img-Najpopularniejsze kryptowaluty do Wymiany w kantorach?
kanga-blog-post-img-Odkryj świat Kanga VIP – bezpieczne transakcje kryptowalutowe