Jak wpłacić środki na Binance?

Tytuł nieco przewrotny, ale – w obliczu problemów giganta z przesyłem walut fiducjarnych – także bardzo na czasie. Podczas gdy, wydawałoby się, najmocniejszy z mocnych boryka się z nieprzyjaznymi regulacjami ustawodawców, Kanga przychodzi na ratunek.

Chcesz wypłacić gotówkę z Binance? Zrób to przez Kangę.

Chcesz wpłacić gotówkę na Binance? Zrób to przez Kangę.

Jak wpłacić złotówki i euro na giełdę?

To bardzo proste! Możesz przelać złotówki i euro na portfel Kangi (wkrótce będziesz mógł użyć do tego także karty kredytowej), a następnie z poziomu Kanga.Exchange zamienić je np. na USDT i wysyłać na Binance. Działa to w obie strony!

Możesz też po prostu skorzystać z jednego z naszych 160 kantorów (na terenie Polski i Ukrainy). Zlokalizuj nasz kantor (pełna lista na stronie kangakantor.pl) i skorzystaj z prze-genialnego rozwiązania jakim jest nasz stablecoin. Innymi słowy kup złotówki w kantorze i dalej to już sam wiesz, co robić.

To co najważniejsze, to fakt, że transakcje z kontem realizowane są w czasie rzeczywistym. Czyli wpadasz do kantoru, uzgadniasz warunki z operatorem, płacisz, i po chwili masz już kryptowalutę w portfelu. W zależności od preferencji możesz kupić bitcoina, ethereum, USDT, USDC, a także wyrażone w stablecoinie złotówki oraz euro.

A jak wypłacić środki z Binance?

Podobnie jak w przypadku wpłaty – najłatwiej zrobisz to za pośrednictwem kantorów Kanga.

Transakcje w kantorach stacjonarnych możesz przeprowadzić zarówno w kontem na Kandze jak i bez rejestracji. Główna różnica między tymi dwoma scenariuszami jest taka, że jako zarejestrowany użytkownik możesz zarówno kupić kryptowalutę jak i ją sprzedać. Bez konta masz dostęp tylko do tej ostatniej opcji – ale umówmy się, dla wielu z Was to żaden problem.

Jak sprzedać bitcoina bez rejestracji?

Najprościej jak się da. Wejdź na stronę bon.kangakantor.pl, zaznacz kryptowalutę, którą chcesz sprzedać w kantorze (do wyboru masz BTC, ETH, USDT i USDC) i wygeneruj dla niej adres. Na ten adres wyślij kryptowalutę. Pamiętaj, żeby pobrać (albo zapamiętać) dane bonu: identyfikator i PIN. Bez tych danych nie będziesz mógł wykorzystać środków zgromadzonych na bonie.

Bony nie mają przypisanego terminu ważności, co oznacza, że sam decydujesz, kiedy chcesz je wypłacić w kantorze. Rozmyśliłeś się? Przewidzieliśmy także i ten scenariusz! Po zalogowaniu do bonu (w tym celu wpisz identyfikator i PIN w zakładce Sprawdź bon) zgromadzone na nim środki możesz odesłać do blockchaina. Możesz także wymienić środki na omegazłotowki, co oznacza, że wówczas w kantorze już tylko wypłacisz złotówki (a sama wymiana krypto na stablecoina zostanie zrealizowana z poziomu strony).

Pytania i wątpliwości? Zadzwoń do nas +48 58 573 36 33, na wszystkie odpowiemy!

Najnowsze wpisy
Najnowsze wpisy
kanga-blog-post-img-Jak rozpoznać wiarygodny kantor kryptowalutowy?
kanga-blog-post-img-Bezpieczne przechowywanie kryptowalut – jak zadbać o swoje cyfrowe aktywa?
kanga-blog-post-img-Porównanie opłat i prowizji w kantorach kryptowalutowych a giełdach – gdzie warto wymieniać?