Strona główna » Jak sprzedawać i kupować kryptowaluty przy użyciu kodu BLIK?

Kanga Exchange umożliwia wykonywanie operacji w niemalże każdym bankomacie znajdującym się na terenie Polski. Wystarczy, że te posiadają funkcję obsługiwania kodów BLIK. To pozwala na obracanie kryptoaktywami ludziom, którzy w swoim miejscu zamieszkania nie mają dostępu do kantorów stacjonarnych, czy mobilnych.

Przed dokonaniem transakcji w bankomacie i ustaleniem jej szczegółów konieczny jest kontakt z operatorem usługi bankowej (numer telefonu: +48 58 573 33 36) lub kontem @KangaBankomaty na platformie Telegram.

Zakup kryptowalut

Operator, po ustaleniu rodzaju i ilości określonej kryptowaluty, wyśle Ci kod BLIK, aby bezpiecznie umieścić środki w bankomacie. Te od razu księgują się na koncie Kangi, co umożliwia przejście do ostatniego etapu transakcji. Wówczas trzeba będzie przekazać operatorowi kod wygenerowany w aplikacji Kanga Wallet (zakładka “Kantory”). Za sprawą kodu możliwe jest zweryfikowanie portfela przeznaczonego do przechowywania zakupionych kryptowalut.

Sprzedaż kryptowalut

W momencie posiadania konta na Kanga Exchange proces sprzedaży kryptowalut również będzie opierał się o wykorzystanie portfela Kangi i dedykowanego kodu. 

Podczas rozmowy z operatorem konfigurujesz transakcję pod swoje preferencje, następnie logujesz się na Kanga Wallet i wchodzisz w zakładkę “Kantory”, a na koniec wybierasz opcję “Generuj kod”. Po podaniu operatorowi kodu ten wysyła kod BLIK.

Jeśli jednak nie zdecydowałeś się na rejestrację, to istnieje alternatywa w postaci bonów.
Wystarczy wejść na https://bon.kangakantor.pl/, wybrać kryptowalutę i wygenerować dla niej adres, na który zostanie wysłana. Ważna informacja: pamiętaj o pobraniu lub zapamiętaniu danych BONU, czyli identyfikatora i PINu. Te są konieczne do wykorzystania zebranych na BONIE środków. Na koniec operator poprosi Cię o identyfikator wraz z PINem, a w zamian otrzymasz kod BLIK, aby wypłacić wybraną kwotę. Limit transakcji na dzień wynosi 4 000 PLN.

Handel kryptowalutami – z Kangą tak prosty, jak nigdy!

Jako Kanga Exchange codziennie dokładamy starań, aby dokonywane u nas transakcje były szybkie i proste w realizacji. Gdy będziesz potrzebował jakichkolwiek informacji, to nasz operator jest zawsze do Twojej dyspozycji!


Najnowsze wpisyNajnowsze wpisy