Jak kupić BTC?

Strona główna » Jak kupić BTC?

Ciekawie jest obserwować nieustającą adopcję kryptowalut do życia codziennego. Efektem tego stanu rzeczy jest fakt, że ludzie coraz częściej nie zadają sobie pytania czy inwestować w waluty cyfrowe, tylko kiedy? Na przykład: “w którym momencie mam stać się szczęśliwym posiadaczem bitcoina, lub przynajmniej jego części?”. 

Odpowiedź, o dziwo, jest zawsze taka sama! Wtedy, gdy będziemy mieć wystarczająco dużo informacji o tym, jak działają same kryptowaluty. Wtedy z pełną odpowiedzialnością i świadomością rynku możemy przejść do zakupu BTC. 

Zakup BTC a wybór platformy

Oczywiście, optymalnym sposobem na kupno kryptowalut jest udanie się do punktu Kanga Kantor lub spotkanie z użytkownikiem Kanga Local. Niezależnie od wyboru, niezbędnym elementem do realizacji transakcji będzie zarejestrowanie konta na giełdzie Kanga Exchange. Proces jest maksymalnie uproszczony – wymagać będzie jedynie adresu e-mail.

Następnym krokiem będzie zasilenie konta środkami w postaci stablecoinów, takich jak oPLN’Y (omega złotówki). Są to kryptowaluty o kursie ściśle skorelowanym z wartością poszczególnych walut fiducjarnych.

Finalnie, należy zainstalować aplikację Kanga Wallet na swoim urządzeniu mobilnym.

Jak kupić bitcoin w kantorze/u Localsa?

Czas zlokalizować kantor kryptowalut! W tym celu najlepiej będzie wejść na stronę kangakantor.pl. Znajdująca się tam dedykowana mapa pomoże w zlokalizowaniu dogodnego punktu w najbliższej lokalizacji.

Gdy znajdziemy się na miejscu, w trakcie rozmowy z operatorem ustalamy warunki transakcji, czyli ile bitcoina planujemy kupić. 

Trzeba pamiętać o tym, że istnieje prowizja za każdą transakcję dokonywaną w kantorze. Ta składa się z dwóch wartości: 1% opłaty sieciowej i dodatkowy % prowizji partnera.

Uruchamiamy Kanga Wallet, wchodzimy w zakładkę KANTOR i klikamy przycisk GENERUJ KOD. Tenże przekazujemy operatorowi, potwierdzamy transakcję na telefonie i przekazujemy gotówkę. Tak, to koniec! Właśnie zainwestowaliśmy w kryptowaluty.

Sytuacja wygląda niemal analogicznie, co w przypadku odwiedzin kantoru. Z tym konkretnym wyjątkiem, że Localsi działają mobilnie i należy umówić się z nimi telefonicznie na spotkanie.

Jak kupić BTC w bankomacie?

Spokojnie, dołożyliśmy wszelkich starań, aby transakcja przy użyciu bankomatu również nie sprawiała żadnych trudności. Ponownie, warunkiem jest posiadanie konta na Kanga Exchange.

Dzwonimy pod numer +48 58 573 33 36 lub korzystamy z komunikatora Telegram i kontaktujemy się z @KangaBankomaty.

Informujemy operatora, ile BTC mamy zamiar kupić (miejmy jednak na uwadze, że limit transakcyjny w bankomacie wynosi 1 tys. EURO — około 4 tys. złotych). Czas na finalizację transakcji w bankomacie/wpłatomacie przy użyciu kodu otrzymanego kodu i gotowe. 

Jak widać, w żadnym razie nie przesadzaliśmy, mówiąc, że kupienie bitcoina jest prostą sprawą!

Najnowsze wpisy
Najnowsze wpisy
kanga-blog-post-img-Black Friday w Kanga Kantor!
kanga-blog-post-img-Jak technologia blockchain może wpłynąć na branżę HR?
kanga-blog-post-img-Dlaczego kryptowaluty są tak ważne dla Nigerii?