Strona główna » FAME Token – listing na giełdzie Kanga Exchange

FAME MMA to największa federacja freakfightowa w Europie, zrzeszająca osoby ze świata sportu, Internetu oraz telewizji. Stanowi unikalną platformę rozrywkową, gdzie widowisko
i emocje związane z walką stawia się na pierwszym miejscu. Organizacja zdaje sobie sprawę z rozwoju technologii blockchain, dlatego zdecydowała się na tokenizację swojego projektu.

Efektem tych działań jest FAME Token, który dzięki nawiązanej współpracy jest listowany na giełdzie Kanga Exchange. Ekosystem kryptowaluty bazuje na pięciu aspektach działalności federacji:

Platforma PPV – przy użyciu tokena FAME istnieje możliwość zakupu licencji PPV (Pay-per-view) na dedykowanej platformie służącej do transmitowania gal. Co więcej, licencje nabyte w ten sposób dadzą dostęp do dodatkowych materiałów zza kulis.

Gaming – wejście w branżę gamingową stanowi pretekst do tworzenia gier Play-2-earn,
w których będzie można zdobywać nagrody, skiny (skórki), rundy bonusowe (pozwalające na zdobycie tokenów) i wiele więcej.

Marketing i sponsorzy – we współpracy ze sponsorami i partnerami FAME zamierza stale usprawnić zaimplementowaną technologię blockchain w celu upraszczania transakcji, czy tworzenia nowych możliwości do wykorzystywania tokena.

Kolekcja NFT – innowacyjne skanery Metahero pozwalają na tworzenie zaawansowanych modeli 3D zawodników, co tworzy podwaliny pod limitowane figurki i kolekcję NFT.

Platforma stakingowa – dedykowana platforma stakingowa oferująca specjalne nagrody
i możliwości inwestycyjne. Przyczynia się to do wzmocnienia wydajności tokena.

Z przyjemnością informujemy, że FAME MMA nawiązała współpracę z Kanga Exchange.
W związku z tym FAME Token listowany jest na naszej giełdzie. Dostępne pary walutowe to:

FAME/USDT https://trade.kanga.exchange/market/FAME-USDT

FAME/oPLN https://trade.kanga.exchange/market/FAME-oPLN

Wierzymy, że ta kooperacja przyczyni się do realizacji jednej z idei przyświecających Kandze, czyli ułatwienia adopcji kryptowalut do świata codziennego!


Najnowsze wpisyNajnowsze wpisy