Zmiany z dniem 30.10.2021

Co zmieni się w rzeczywistości kryptowalutowej od 31.10.2021 – zmiana ustawy o praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Począwszy od 31.10.2021 wchodzi w życie część przepisów zmieniających ustawę o praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Popularnie nazywana jako „ustawa AML-owa” wprowadza szereg zmian, które dotyczą m.in. giełd kryptowalutowych i kantorów kryptowalut. Sprawdź, co zmieni się w rzeczywistości kryptowalutowej począwszy od 01.11.2021 roku.

(więcej…)

KYC – nowe zasady od listopada. Po co nam Twoje dane?

KYC

Satoshi Nakamoto, tworząc swój manifest, życzył sobie waluty wolnej od regulacji i anonimowości. Waluty dla wszystkich. Zakładając, że obecnie znajduje się sześć stóp pod ziemią, tak bardzo obraca się w grobie, że zapewne mocno wpływa na ziemską grawitację.

A tak na poważnie, KYC nie jest niczym nowym w branży finansowej. Począwszy choćby od banku – nikt nie założy Ci konta na ładne oczy.

(więcej…)

Kantor kryptowalut – łatwy sposób na zarabianie

W kantorach Kanga możesz kupić kryptowaluty za gotówkę!

Prowadzisz działalność gospodarczą lub spółkę? Temat kryptowalut to Twój konik lub zwyczajnie dostrzegasz w nim szansę na dodatkowy zarobek? Dołącz do kantorów Kanga i uruchom kantor kryptowalut w swoim mieście!

(więcej…)

Czy zakup bitcoina jest bezpieczny i legalny?

Giełda kryptowalut

Bitcoin, BTC, to zdecentralizowana jednostka płatnicza, wykorzystująca zasady kryptografii i komunikację P2P (peer-to-peer), która przez rynek i użytkowników jest traktowana jako pełnoprawna waluta elektroniczna. Wymyślony osobę lub grupę osób posługujących się pseudonimem Satoshi Nakamoto w 2009 r. W ciągu 10 ostatnich lat bitcoin okazał się inwestycją numer 1 na świecie, a ludzie, którzy wtedy zainwestowali wręcz pojedynczą, miesięczną wypłatę, dziś są milionerami.

(więcej…)

Jak wpłacić środki na Binance?

Tytuł nieco przewrotny, ale – w obliczu problemów giganta z przesyłem walut fiducjarnych – także bardzo na czasie. Podczas gdy, wydawałoby się, najmocniejszy z mocnych boryka się z nieprzyjaznymi regulacjami ustawodawców, Kanga przychodzi na ratunek.

Chcesz wypłacić gotówkę z Binance? Zrób to przez Kangę.

Chcesz wpłacić gotówkę na Binance? Zrób to przez Kangę.

(więcej…)

Jak kupić bitcoina za gotówkę? Jeśli nie bitomat to co?

Popularność fraz związanych z kryptowalutami w wyszukiwarce Google to wyraźna informacja, że niszowa dotąd idea coraz mocniej przebija się do świadomości mainstreamu. Z tą myślą zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy szereg usług i produktów kryptowalutowych, których głównym zadaniem jest polepszenie adopcji walut wirtualnych do świata codziennego. I w ramach tego bloga co nieco o nich opowiemy.

(więcej…)

Kantory kryptowalut Kanga vs KNF


Jako Kanga Exchange, czyli firma wystawiona na morze (nomen omen, pozdrawiamy z Trójmiasta!) krytyki z samego tylko tytułu funkcjonowania w ramach określonej branży, od początku stawiamy na bezpieczeństwo. Mamy tu na myśli bezpieczeństwo w każdym aspekcie tego słowa; bezpieczeństwo środków, użytkowników i bezpieczeństwo legislacyjne. I o ile dwa pierwsze aspekty wynikają z naszego DNA – mamy bogatą historię w wytwarzaniu oprogramowania – to wymiar prawny był dużym wyzwaniem. A ponieważ kluczowe obszary naszego działania; giełda i stacjonarne kantory kryptowalut (umożliwiające kupno m.in. bitcoina i ethereum), wymagają dużego zaufania użytkowników, postanowiliśmy się z tym wyzwaniem zmierzyć.

Kup bitcoina w kantorze stacjonarnym

(więcej…)

Szukaj

Najnowsze wpisy