Jak sprzedawać i kupować kryptowaluty przy użyciu kodu BLIK?


Kanga Exchange umożliwia wykonywanie operacji w niemalże każdym bankomacie znajdującym się na terenie Polski. Wystarczy, że te posiadają funkcję obsługiwania kodów BLIK. To pozwala na obracanie kryptoaktywami ludziom, którzy w swoim miejscu zamieszkania nie mają dostępu do kantorów stacjonarnych, czy mobilnych.

(więcej…)

Nowa usługa Kanga Exchange – kup i sprzedaj kryptowaluty za gotówkę bez limitów!


Stacjonarny kantor kryptowalut bez limitów

Kupno i sprzedaż kryptowalut za gotówkę w kantorach Kanga 

Możliwość sprzedaży i kupna kryptowalut za gotówkę w stacjonarnych punktach Kanga Exchage to usługa, która cieszy się niezwykłym powodzeniem. Warto przy tym zauważyć, że usługa zyskała uznanie po obu stronach – zarówno ze strony zadowolonych z szerokiego wachlarza możliwości klientów jak i samych kantorów, których liczba sukcesywnie rośnie. Co kryje się za popularnością usługi? Czynników, które za tym stoją, jest co najmniej kilka.

(więcej…)

Zmiany z dniem 30.10.2021


Zmiany w kantorach kryptowalut po 21.10.2021

Co zmieni się w rzeczywistości kryptowalutowej od 31.10.2021 – zmiana ustawy o praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Począwszy od 31.10.2021 wchodzi w życie część przepisów zmieniających ustawę o praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Popularnie nazywana jako „ustawa AML-owa” wprowadza szereg zmian, które dotyczą m.in. giełd kryptowalutowych i kantorów kryptowalut. Sprawdź, co zmieni się w rzeczywistości kryptowalutowej począwszy od 01.11.2021 roku.

(więcej…)

Kantor kryptowalut – łatwy sposób na zarabianie


Sprzedaż kryptowaluty w kantorze stacjonarnym
W kantorach Kanga możesz kupić kryptowaluty za gotówkę!

Prowadzisz działalność gospodarczą lub spółkę? Temat kryptowalut to Twój konik lub zwyczajnie dostrzegasz w nim szansę na dodatkowy zarobek? Dołącz do kantorów Kanga i uruchom kantor kryptowalut w swoim mieście!

(więcej…)

Czy zakup bitcoina jest bezpieczny i legalny?


Giełda kryptowalut

Bitcoin, BTC, to zdecentralizowana jednostka płatnicza, wykorzystująca zasady kryptografii i komunikację P2P (peer-to-peer), która przez rynek i użytkowników jest traktowana jako pełnoprawna waluta elektroniczna. Wymyślony osobę lub grupę osób posługujących się pseudonimem Satoshi Nakamoto w 2009 r. W ciągu 10 ostatnich lat bitcoin okazał się inwestycją numer 1 na świecie, a ludzie, którzy wtedy zainwestowali wręcz pojedynczą, miesięczną wypłatę, dziś są milionerami.

(więcej…)