Jak wpłacić środki na Binance?

Tytuł nieco przewrotny, ale – w obliczu problemów giganta z przesyłem walut fiducjarnych – także bardzo na czasie. Podczas gdy, wydawałoby się, najmocniejszy z mocnych boryka się z nieprzyjaznymi regulacjami ustawodawców, Kanga przychodzi na ratunek.

Chcesz wypłacić gotówkę z Binance? Zrób to przez Kangę.

Chcesz wpłacić gotówkę na Binance? Zrób to przez Kangę.

(więcej…)

Jak kupić bitcoina za gotówkę? Jeśli nie bitomat to co?

Popularność fraz związanych z kryptowalutami w wyszukiwarce Google to wyraźna informacja, że niszowa dotąd idea coraz mocniej przebija się do świadomości mainstreamu. Z tą myślą zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy szereg usług i produktów kryptowalutowych, których głównym zadaniem jest polepszenie adopcji walut wirtualnych do świata codziennego. I w ramach tego bloga co nieco o nich opowiemy.

(więcej…)

Kantory kryptowalut Kanga vs KNF


Jako Kanga Exchange, czyli firma wystawiona na morze (nomen omen, pozdrawiamy z Trójmiasta!) krytyki z samego tylko tytułu funkcjonowania w ramach określonej branży, od początku stawiamy na bezpieczeństwo. Mamy tu na myśli bezpieczeństwo w każdym aspekcie tego słowa; bezpieczeństwo środków, użytkowników i bezpieczeństwo legislacyjne. I o ile dwa pierwsze aspekty wynikają z naszego DNA – mamy bogatą historię w wytwarzaniu oprogramowania – to wymiar prawny był dużym wyzwaniem. A ponieważ kluczowe obszary naszego działania; giełda i stacjonarne kantory kryptowalut (umożliwiające kupno m.in. bitcoina i ethereum), wymagają dużego zaufania użytkowników, postanowiliśmy się z tym wyzwaniem zmierzyć.

Kup bitcoina w kantorze stacjonarnym

(więcej…)