Jak kupić kryptowalutę w kantorze za gotówkę? Kanga Exchange, międzynarodowa korporacja o polskim rodowodzie, oferująca możliwość dokonywania transakcji oraz inwestowania na giełdzie kryptowalut, rozszerza swoje usługi, nawiązując współpracę z kantorami stacjonarnymi. Dzięki temu osoby zainteresowane ulokowaniem swoich oszczędności na szybko rozwijającym się rynku walut alternatywnych mogą zakupić np. Bitcoin lub Ethereum za gotówkę. W Warszawie Kanga Exchange posiada już 5 kantorów stacjonarnych. Należą do nich Kantor Saska, Lombard Targówek, AirDance Warsaw, Inter Lombard, Kantor Plac Hallera.

Kantory kryptowalut w Warszawie

Dzięki współpracy Kanga Exchange z kantorami stacjonarnymi mamy możliwość dokonania zakupów na miejscu, negocjując kurs i parametry transakcji. Operację umożliwia mobilna aplikacja Kanga Wallet, pobrana z AppStore lub Google Play, dzięki której możemy utworzyć konto na serwisie Kanga Exchange, na którym zostanie zaksięgowana zakupiona kryptowaluta. Transakcja przy pomocy aplikacji jest bardzo prosta, bliźniacza do technologii BLIK. Należy wejść na zakładkę „KANTOR” oraz nacisnąć przycisk „GENERUJ KOD”. System wygeneruje kod do transakcji, który należy przekazać pracownikowi kantoru, a potem zatwierdzić transakcję na swoim telefonie. Stacjonarny kantor krytowalut dokona transakcji w naszym imieniu, a środki zostaną zaksięgowane na naszym koncie.

Zakup kryptowaluty za gotówkę w warszawskim kantorze kryptowalut

Kantor kryptowalutowy umożliwia zakup zarówno przy pomocy przelewu z karty, jak i również transakcji realizowanych za gotówkę. Kantory umożliwiają wykonywanie operacji zakupu kryptowaluty bez dodatkowych formalności związany z poinformowaniem Głównego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF) do kwoty 15 tys. euro.Warszawski rynek kryptowalut należy do najszybciej rozwijających się w Polsce. Mieszkańcy stolicy, częściej niż innych miast, śmielej podchodzą do inwestycji w BTC czy ETH, tworząc sobie alternatywę dla rynków opartych o waluty fiducjarne.

Stacjonarne kantory kryptowalut na terenie Warszawy