Jak kupić kryptowalutę w kantorze za gotówkę? Kryptowaluty, ciekawostka technologiczna, którą przed dekadą interesowali się tylko zapaleńcy, stały się najbardziej rentowną inwestycją świata. Praktycznie każdy, kto dziesięć lat temu zainwestował nawet niewielkie pieniądze — dzisiaj jest milionerem. Kryptowaluty, takie jak Bitcoin czy Ethereum, stały się nie tylko świetną inwestycją, ale także wygodnym środkiem płatności. Coraz częściej możemy za nie kupować usługi i produkty, możliwości rosną z każdym dniem. Właśnie dlatego platforma kryptowalut Kanga Exchange uruchomiła rozwiązania pozwalające na zakupy i sprzedaż kryptowalut nie tylko przez internet, ale też za gotówkę. Można je przeprowadzić w stacjonarnym kantorze kryptowalut lub przez bankomat.

Szczecińskie stacjonarne kantory kryptowalut

Kryptowaluty nie trzeba kupować w internecie. Można to także zrobić w sposób bardziej tradycyjny, w kantorze kryptowalutowym. Niezbędna do tego jest aplikacja Kanga Wallet, którą pobiera się ze sklepu AppStore lub Google Play, oraz otwarte konto na platformie Kanga Exchange. Mając wynegocjowane warunki kupna lub sprzedaży kryptowaluty należy wygenerować specjalny kod, który umożliwi sfinalizowanie transakcji. Operacja jest bardzo szybka, a księgowanie transakcji na koncie przebiega bez opóźnień. Transakcja gotówkowa nie wymaga informowania Głównego Inspektora Informacji Gospodarczej jeśli nie przekracza kwoty 15 tys. euro.

Zakup/sprzedaż kryptowaluty w Szczecinie za gotówkę

W Szczecinie można także dokonać kupna lub sprzedaży kryptowaluty przy pomocy bankomatu albo też wpłatomatu. Mając otwarte konto na Kanga Exchange możemy telefonicznie wynegocjować warunki, łącząc się z platformą. Kiedy ustalimy korzystne dla siebie warunki wymiany możemy sfinalizować transakcję dzięki systemowi polskich płatności BLIK. Transakcje przez walutomat lub wpłatomat możliwe są do kwoty 4 tys. zł.

Stacjonarne kantory kryptowalut w Szczecinie