Jak kupić kryptowaluty w kantorze za gotówkę?

Zakup kryptowalut już dawno przestał być domeną niszowych zapaleńców. Rosnące jak na drożdżach kursy Bitcoin i Ethereum (BTC, ETH) okazały się najlepszą inwestycją dekady. Zamieniły rzesze drobnych inwestorów w ludzi zamożnych, a nawet majętnych.

Przyczyna od początku była ta sama. Waluty fiducjarne z czasem zawsze tracą swoją wartość. Widzimy to po cenach paliw, żywności, mieszkań. Dzieje się tak z prostej przyczyny, waluty-FIAT podlegają ciągłej kreacji, tworzeniu z powietrza. Gdy coraz więcej pieniędzy ściga ten sam zasób towarów lub usług, ceny muszą iść w górę, a wartość pieniądza w dół.

Właśnie dlatego platforma i kantor kryptowalut, Kanaga Exchange, stworzyła szereg możliwości transakcji kryptowalutowych. umożliwia nie tylko zakup lub sprzedaż w internecie, ale także w stacjonarnym kantorze walutowym, za gotówkę.

Stacjonarny kantor kryptowalutowy w Lublinie

Rozwój rynku był możliwy dzięki nawiązaniu współpracy z placówkami partnerskimi również w Lublinie. Stacjonarny kantor kryptowalut umożliwia wygodne przeprowadzenie transakcji dzięki bezpośredniemu wpięciu w system informatyczny Kanga Exchange.

Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację Kanga Exchange, dostępną w AppStore i Google Play, oraz utworzyć konto. Następnie, po uzgodnieniu korzystnych warunków transakcji, należy wygenerować kod, który posłuży do finalizacji operacji. Zakup i sprzedaż zostanie rozliczony na miejscu i natychmiast zaksięgowany w systemie. Do kwoty 15 tys. euro nie ma obowiązku informować GIIF, więc operacja nie wiąże się żadnymi formalnościami.

Jak i gdzie kupić/sprzedać w Lublinie kryptowalutę za gotówkę?

Oprócz tego można przeprowadzać transakcje z wykorzystaniem bankomatu lub wpłatomatu. Jest to równie proste jak transakcja w kantorze. Mając otwarte konto w kantorze kryptowalut, wystarczy połączyć się telefonicznie z Kanga Exchange i wynegocjować warunki. Po zawarciu umowy otrzymamy specjalny kod BLIK, który umożliwi nam wpłatę lub wypłatę środków w gotówce.Transakcje przez bankomat lub wpłatomat są możliwe do kwoty 4 tys. złotych.

Kantory stacjonarne współpracujące z Kanga Exchange