Jak kupić kryptowaluty w kantorze za gotówkę?

Kanga Exchange, polska giełda kryptowalut o zasięgu globalnym, stale rozszerza swoją działalność. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy także możliwość dokonywania transakcji na rynku kryptowalutowym za pośrednictwem sieci kantorów stacjonarnych, działających jako partnerzy Kanga Exchange. Dzięki budowie sieci kantorów kryptowalutowych Kanga Exchange umożliwia łatwą wymianę kryptowalut na gotówkę. Korzystają z tego już m.in. krakowscy przedsiębiorcy, którzy otrzymują płatności w tej walucie. W Krakowie transakcje można przeprowadzić dzięki Union Standard Kraków, RMP Mobilny Kraków i Centuś Kraków.

Zakup kryptowaluty w kantorze kryptowalutowym w Krakowie

Kantor kryptowalutowy umożliwia dokonanie transakcji na miejscu, zarówno decydując się na zakup popularnych kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC) i Ethereum (ETH), jak i sprzedaż możemy bezpośrednio u pracownika kantoru negocjować kurs i określać inne parametry transakcji.

Transakcji dokonujemy przy współpracy z mobilną aplikacją Kanga Wallet, którą możemy pobrać zarówno z AppStore jak i Google Play. Po zainstalowaniu aplikacja umożliwi nam otworzenie konta w serwisie Kanga Exchange, na której zostaną zaksięgowane nasze operacje.

Zakup lub sprzedaż w kantorze stacjonarnym jest bardzo podobna do płatności w sklepie za pomocą technologii BLIK. Aplikacja generuje specjalny kod (przycisk „GENERUJ KOD”), który podajemy pracownikowi, aby wprowadził dane transakcyjne, następnie na ekranie swojego smartfona potwierdzamy operację.

Zakup kryptowaluty w Krakowie za gotówkę

Stacjonarny kantor kryptowalut umożliwia przeprowadzenie transakcji przy pomocy karty płatniczej, płatności przelewem, jak i przekazując gotówkę. Nie ma to żadnego wpływu na przebieg operacji. Wyższe wymagania formalne, związane z obowiązkowym raportowaniem do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF), objęte są tylko transakcje o wartości wyższej aniżeli 15 tys. euro.

Kantory stacjonarne współpracujące z Kanga Exchange