Jak kupić kryptowalutę w kantorze za gotówkę?

Czas walut fiducjarnych, które królowały na rynku od czasu zakończenia parytetu złota do dolara przez amerykańskiego prezydenta Richarda Nixona w 1973 r., powoli dobiega końca. Wyczuwa to bezbłędnie rynek, alokując coraz więcej kapitału w kryptowaluty, najbardziej popularne są Bitcoin i Etherum. Kryptowaluty stają się także popularnym środkiem płatniczym i rosnącą konkurencją do tradycyjnych walut FIAT.

Kantor kryptowalutowy Kanga Exchange umożliwia dokonywanie transakcji zakupu i sprzedaży BTC, ETH oraz innych, popularnych krypto. Możemy tego dokonywać zakładając konto w serwisie internetowym, zasilając swój rachunek przelewem z banku, a następnie dokonywać inwestycji, zlecając operacje w przeglądarce internetowej.

To jednak nie wszystko, wielu użytkowników ceni posługiwanie się gotówką i dla nich kantor Kanga Exchange przygotował wygodne i bezpieczne rozwiązania. Kantor kryptowalutowy umożliwia transakcje z wykorzystaniem sieci kantorów stacjonarnych lub walutomatów. Takie transakcje można wykonywać także w Gdańsku.

Kupno/sprzedaż kryptowaluty w kantorze stacjonarnym w Gdańsku

Do transakcji w kryptowalutach nie jest potrzebny rachunek bankowy. Dzięki sieci kantorów stacjonarnych, placówek partnerskich Kanga Exchange, można dokonywać transakcji kupna i sprzedaży kryptowalut za gotówkę. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację mobilną Kanaga Wallet, a następnie utworzyć swoje konto. Kiedy wynegocjujemy warunki transakcji w kantorze stacjonarnym, kupno lub sprzedaż kryptowaluty zatwierdzimy generując specjalny kod.

Operacja ta bardzo przypomina płatność w systemie BLIK. Stacjonarny kantor kryptowalut przeprowadzi zakup lub sprzedaż w imieniu klienta, rozliczając w gotówce transakcję. Całość zostanie błyskawicznie zaksięgowana w systemie.

Zakup/sprzedaż kryptowaluty za gotówkę w Gdańsku

Transakcję zakupu lub zbycia kryptowalut można przeprowadzić korzystając z wpłatomatów lub bankomatów. Podobnie jak w przypadku operacji kantorowych, niezbędna jest utworzenie konta w serwisie Kanga Exchange. Mając otwarty rachunek możemy telefonicznie wynegocjować kurs operacji, a następnie dokonać zakupu lub sprzedaży.

Transakcja jest wykonywana przy pomocy kodu BLIK, który umożliwi wpłatę lub odbiór gotówki finalizowanej operacji.

Kantory stacjonarne współpracujące z Kanga Exchange