Kantor Votum

Oznaczenie punktu Kanga Kantor
kantor premium
język-pl
Wrzesińska 40, 62-020 Swarzędz

Ocena punktu

5

Kontakt

+48 510 200 943

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 9:00 - 19:00

Sob. 10:00 - 14:00

Informacje o transakcjach

Obowiązują limity związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Szczegóły

Kantor kryptowalutowy Votum

Kantor kryptowalutowy Votum znajduje się na ulicy Wrzesińskiej 40 w samym centrum Swarzędza. Punkt ten jest ceniony przez mieszkańców za gwarancję profesjonalnej usługi w zakresie kupna i sprzedaży walut cyfrowych.

Poznaj kantor kryptowalutowy Votum

Za sprawą wieloletniego doświadczenia zarówno z branżą kryptowalutową, jak i kantorową, Kantor Votum jest w stanie dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości usługę. Jest to o tyle istotne, że Swarzędz jest relatywnie niewielką miejscowością. Przez to tym bardziej sprawnie funkcjonujący punkt tego typu jest pożądany na mapie miasta.

Co więcej, kantor zlokalizowany jest w ścisłym centrum Swarzędza, naprzeciwko Swarzędzkiego Centrum Meblowego, dzięki czemu klienci mogą liczyć na ułatwiony dojazd do miejsca docelowego. W orientacji w terenie pomaga gigantyczne krzeszło postawione przed centrum, będące jednocześnie miejską atrakcją.

Nie oznacza to jednak, że wyłącznie “localsi” decydują się na odwiedziny kantoru. Z jego usług korzystają bowiem przyjezdni z Poznania, co również stanowi dowód renomy. Ma to najpewniej związek z oferowanymi korzystnymi kursami walut. Dodatkowo, jeśli klient chciałby negocjować ich wysokość, to jest to jak najbardziej możliwe w myśl prokonsumenckiej polityki prowadzenia działalności przez kantor.

Kantor prócz kryptowalut oferuje również kupno i sprzedaż następujących walut fiducjarnych: EURO, USD, CHF, GBP, UAH, CZK, NOK, SEK, HRK, RUB.

Kantor stawia również na zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa w trakcie wykonywania transakcji. Dlatego te przeprowadzane są w dedykowanym pomieszczeniu, niezależnie od ich wysokości. 

Punkt zachęca do tego, aby w razie wszelkich wątpliwości dotyczących chociażby przelicznika walutowego kontaktować się telefonicznie z obsługą. Może to być również przyczynek do rozmowy na temat aktualnej sytuacji na rynku!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze swarzędzkiego kantoru kryptowalut Votum!

Komentarze

5 sierpnia 2023 13:45

Very good customer service

17 października 2023 18:37

Transakcja kryptowalutowa poszła sprawnie, jak zwykle. Życzę abyście przetrwali na tym rynku kryptowalutowym. Dziękuję i pozdrawiam

17 sierpnia 2023 09:59

Polecam obsługę i wymianę krypto w tym kantorze!

18 stycznia 2024 17:47

Super kantro kryptowalut