Kantor Plac Hallera

Oznaczenie punktu Kanga Kantor
język-ukjęzyk-pl
Skoczylasa 9a, 03-470 Warszawa

Kontakt

+48 22 619 68 82

Godziny otwarcia

pon.-pt. 8:30 - 18:00

sob. 9:00 - 14:00

Informacje o transakcjach

Obowiązują limity związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Szczegóły

Kantor kryptowalutowy Kantor Plac Hallera

Kantor Plac Hallera znajduje się na placu Generała Józefa Hallera (dzielnica Praga-Północ), a dokładniej ul. Skoczylasa 9a w Warszawie. Niecodzienna lokalizacja w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług sprawia, że punkt ten jest jednym z najbardziej renomowanych na mapie stolicy.

Poznaj kantor kryptowalutowy Kantor Plac Hallera

Długa obecność kantoru na rynku walutowym - prawie trzydziestoletnia - sprawiła, że kantor Plac Hallera zyskał wierne grono klientów. Co ciekawe, nie tylko indywidualnych, ale również instytucjonalnych.

Wszystko za sprawą przyjętej filozofii działania. Każda osoba odwiedzająca punkt, niezależnie od wysokości przeprowadzanej transakcji może liczyć na sprawną i profesjonalną obsługę. Taką, która zakłada pełną transparentność na każdym kroku próby kupna lub sprzedaży kryptowaluty. Pomaga w tym również fakt, że pracownicy kantoru zostali odpowiednio przygotowani do obsługi konsumentów zagranicznych. Co więcej, ukończyli oni również wszelkie dedykowane szkolenia. 

Do rynku jednak stale należy się dostosowywać i nie ma co liczyć na to, że gdy prowadzony biznes stoi w miejscu (tzn. nie jest modernizowany pod względem usługi i oferowanego produktu), to konkurencja nie śpi. Szczególnie, gdy mowa o branży kantorowej. Ludzie odpowiedzialni za funkcjonowanie kantoru Plac Hallera doskonale zdają sobie sprawę, w jakiej materii działają. Dlatego wychodzą naprzeciw oczekiwaniom, stale podnoszą swoje kwalifikacje i zapoznają się z najnowszymi informacjami rynku kryptowalutowego.

Plac Hallera oferuje również wzięcie pożyczki pod zastaw przy preferencyjnych warunkach. Ponadto działa jako lokalny skup złota oraz srebra.

Ważna adnotacja: kantor prosi klientów, aby ci powoływali się na konkurencyjne kursy, zanim dokonają transakcji. Stanowi to formę negocjowania przelicznika na korzyść konsumenta. Istnieje również opcja telefonicznej rezerwacji kursu (do 30 minut).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług kantoru kryptowalutowego Kantor Plac Hallera!