Kantor Centrum Warszawa

Oznaczenie punktu Kanga Kantor
język-pl
Sienna 43, 00-126 Warszawa

Kontakt

+48 603 112 107, +48 519 484 071

Godziny otwarcia

Pon.-Pt. 10:00 - 18:00

Sob.-Niedz. 10:00 - 16:00

Informacje o transakcjach

Obowiązują limity związane z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy

Szczegóły

Kantor kryptowalutowy Kantor Centrum Warszawa

Kantor Centrum Warszawa zlokalizowany jest, jak sama nazwa wskazuje, w samym środku stolicy Polski. Uściślając, znajduje się przy ul. Siennej 43. Położenie tego punktu jest niezwykle wygodne pod względem dojazdu zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Dla lepszego obrazu: 200m od Pałacu Kultury i Nauki, Ronda ONZ, Złotych Tarasów, a 400m od Dworca Centralnego.

Poznaj kantor kryptowalutowy Kantor Centrum Warszawa

Kantor ma ponad 30 lat doświadczenia na rynku walutowym. Przez ten czas konsekwentnie budował zaufanie wśród klientów, a osoba zarządzająca kantorem obserwowała zmiany w podejściu ludzi do tego typu obiektów. To pozwoliło im na wypracowanie konkurencyjnych standardów i skutecznej obsługi osób zainteresowanych wymianą walutową.

Ludzie odwiedzający kantor mogą być różni i nie każdy musi natychmiastowo rozumieć proces transakcyjny. Szczególnie gdy mowa o kryptowalutach, czyli relatywnie nowym elemencie w polskiej rzeczywistości finansowej. Dlatego Kantor Centrum Warszawa podchodzi do każdego klienta z prokonsumenckim i, co ważne projakościowym podejściem. Zostanie on bowiem sprawnie i transparentnie przeprowadzony przez całą transakcję. Aby ułatwić dostępność tak charakterystyczną dla branży, kantor jest czynny 7 dni w tygodniu.

Prócz kryptowalut oferuje wymianę ponad 50 walut z całego świata po atrakcyjnych i konkurencyjnych kursach. Ponadto klienci mają możliwość realizowania przekazów międzynarodowych Western Union. Co ważne w momencie, w którym klient uzna podany przelicznik za mało atrakcyjny, może podjąć się negocjacji z obsługą w celu ustalenia satysfakcjonującego dla siebie przelicznika.

Mimo że na rynku krypto pojawia się coraz więcej kantorów sieciowych, kantory stacjonarne wciąż są i będą cenione właśnie ze względu na wysoką jakość usług. Warto spojrzeć na to zagadnienie w ten sposób: obsługa kantoru funkcjonującego wyłącznie online najczęściej sprowadza się do rozmowy z automatycznym botem na chacie. Ta jest ograniczona do możliwości zadania kilku najpopularniejszych pytań, lecz nic ponadto. Możliwość rozmowy, konsultacji i uzyskania dodatkowej pomocy od fizycznego pracownika w tradycyjnym kantorze jest nieoceniona.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług kantoru kryptowalutowego Kantor Centrum Warszawa!