Sprzedaż kryptowaluty w kantorze stacjonarnym
W kantorach Kanga możesz kupić kryptowaluty za gotówkę!

Prowadzisz działalność gospodarczą lub spółkę? Temat kryptowalut to Twój konik lub zwyczajnie dostrzegasz w nim szansę na dodatkowy zarobek? Dołącz do kantorów Kanga i uruchom kantor kryptowalut w swoim mieście!

Kantory kryptowalut Kanga

Kiedy uruchomiliśmy pierwsze kantory kryptowalut to główną myślą, która nam przyświecała, było ułatwienie adopcji kryptowalut do świata codziennego. W końcu co może być łatwiejszego, niż wejście do kantoru i kupno bitcoina za gotówkę?

Dziś mamy już ponad 160 kantorów w całej Polsce i  kilka pojedynczych punktów za granicą (Ukraina, Czechy) Cały czas pracujemy nad przyłączeniem nowych punktów, w których każdy – w sposób bezpieczny, dyskretny i profesjonalny – będzie mógł kupić lub sprzedać swoje bitcoiny lub inną wybraną przez siebie kryptowalutę.

Sieć stacjonarnych kantorów kryptowalut
W kantorach Kanga możesz kupić kryptowaluty za gotówkę!

Kantor kryptowalut – jak zacząć?

Kto może zostać naszym partnerem? Każdy, kto ma działalność gospodarczą lub spółkę i dysponuje określonym wkładem gotówkowym. Jakim? To zależy tylko od Ciebie. Operacje w kantorze polegają na tym, że operator kantoru w imieniu klienta kupuje lub sprzedaje kryptowaluty bezpośrednio na giełdzie. W zależności od tego, jaką pulą środków będzie dysponował, do takiej wysokości transakcję przeprowadzi. Łatwo można wywnioskować, że wpływa to na zysk z prowizji – im wyższa kwota transakcji, tym wyższa może być Twoja prowizja.

Jaka jest prowizja w kantorze kryptowalutowym?

Prowizja w kantorach Kanga to prowizja giełdy kanga.exchange, która jest stała i na ten moment wynosi 1% i prowizja kantoru, czyli Twoja! Prowizja w kantorze zależy tylko od Ciebie i co więcej możesz ją ustalać indywidualnie dla każdej transakcji. Średnia wartość prowizji kantoru to 3 punkty procentowe.

Zarabiaj na kryptowalutach dzięki kantorom Kanga

Aby dołączyć do sieci kantorów kanga napisz do nas maila ([email protected]) lub zadzwoń do nas pod numer +48 58 573 36 33.

Oceń artykuł!
[Liczba głosów: 9 Średnia ocena: 3.9]